Maskin arbeid
Vi har 2 små gravemaskiner, som egner seg ypperlig til alt fra hagearbeid, graving av septiktank, grøfting, etablering av hytteveier og mer til.
Ta kontakt, så lager vi en plan
Brøyting
Vi tilbyr brøyting med fres, og/ eller skjær i området.
Fast, eller en og annen gang ved behov.
Ring 97471031, så blir vi enige 😊
Skoging & Ved
Har du skog du vil bli kvitt?
Ta kontakt!
Fryser du?
Vi produserer ved, bjørk og blandet. Pakker i 60l sekker, og 1000l paller, om det ikke kommer spesifike ønsker om annet.
Måler tørrhet i veden før salg, og kan være behjelpelig med frakt.
Ring 97471031 🙂
Annet traktorarbeid
Påtar oss og leiearbeid innafor slåtta, pløying osv. Bare å ta kontakt
Priser
Timepris med maskin 760,- + mva
Tilkjøring kr. 200,- + mva
Kjøring med bil kr. 6 + mva
Kjøring med bil & henger kr. 8 + mva
Fakturagebyr kr. 19,- + mva
Priser vil justeres 1.november 20
Nyeste kommentarer
De er myke nok for søm ja, men jeg ville nok ikke valgt de to skinnene ilag.
Jeg kan finne noen fine forslag på kombinasjoner til deg. Send meg gjerne en sms på tlf 46960150, så tar vi det videre der
Jeg er interessert i to skinn til stolfell. Har sett på nr 2054, 82x52 og nr 2057, 103x57. Vil de passe sammen og er de myke nok for håndsøm?
Svarte deg på mail 😊
Jeg er interessert i en skinnfell med trykk og hverdagskanter. Har hytte i Meløy(Åmøya) og kjører ofte forbi Inndyr. Kan jeg komme innom, få informasjon og se på skinn kommende Weekend? (5. - 7.nov)